W czasie Kongresu 14.06.2011 przeprowadzona została
XXXVII Sztafeta JP II - 5x31m
poświęcona pamięci Ojca Józefa Jońca twórcy IDEI PARAFIAD i wieloletniego Prezesa Stowarzyszenia PARAFIADA którego opinia zdecydowała o realizacji IDEI
31.000 JPII na Olimpiadę 2020
w Międzynarodowym Roku Jana Pawła II Wielkiego.
Startował 21 drużyn .
You Tube wpisz MISJE JPII
I MIEJSCE - czas: 32,50s (34,19 i 34,25)
GIMNAZJUM NR 4 w Myszkowie :
Jonatan Piecuch Paweł Gondel Łukasz Wosik, Kami; Szota, Mateusz Rusek.
II MIEJSCE - czas 33,25s(33,42)
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 w Myszkowie:
Damian Tol, Mateusz Wosik, Dawid Zawierucha, Łukasz Tol, Michał Bulski.
III MIEJSCE - czas 33,50s
Reprezentacja Mrzygłodu:
Mateusz Ćwik, Michał Bulski, Mateusz Wosik, Damian Tol, Dawid ...??
Pozostałe wyniki:
Pub. SP i Publ. Gimn. w Kłobucku SPSK w Kłobucku - 37,31s
Tobiasz Kuc, Szymon Głąb, Michał Tałaj, Piotr Baja, Jakub Syguda.
SP Nr 5 w Myszkowie - 43,09s:
Michał Szczygieł, Konrad Labocha, Karolina Wajdzik, Grzegorz Sychowicz, Wiktoria Szycówka.
Ognisko Misyjne Strzelce Wielkie - 38,94
Wiktor ..., Dawid Juszczyk, Mateusz ... Natalia... Kasia Klimczyk
SP 6 - 38,60
Szymon Sośniak, Kuba Sośniak, Radek ... Piotr Wawszczak, Krzysiek Białas
SP 5 Myszków - 34,03
Michał Szczygieł, Sebastian Wasiak, Przemysław Stasiura, Grzegorz Sychowicz, Konrad Labocha
MZSZ - 40,28
Agnieszka Mazur, Wiktoria Trąbska, Ola Fiutala Kamil Skała, Natalia Gola
SP 7 Myszków - 40,20
Jakub Zoń Dawid Piekarski Oskar Wawrzak Tomasz Bielak Karol Sikora
SP 7 Myszków - 39,93
Szymon Gil, Michał Kulak, Marcin Tkaczuk, Dawid Kołacz
SP 7 Myszków - 39,78
Marcin Stankowski, Bartek Jakubczyk, Adrian Hodak, Kamil Bielik, Klaudia Kołacz
SP 3 Myszków - 40,91
Paulina Otręba, Konrad Jeziorski, Edyta Ryczek, Damian Wieszczyk, Bartosz Bąk
SP 3 Myszków - 38,44
Krzysztof Baran, Konrad Maleńczak, Weronika Morawska, Jakub Górniak, Daniel Piżuch
SP Toporów - 36,16s (39,18)
Jakub Dominiak, Patryk Monka, Andrzej Graczyk, Mateusz Kędzia, Kamil Sztuka
SP Toporów - 36,65
Karolina Grajoszek, Beata K...t, Kacper Łuczak, Kamil Szeląg, Maciej Stasiak
SP Toporów - 39,41
Natalia Graczyk, Michał Jarząb, Michał Kędzia, Artur Wnuczek, Mateusz Gajda
SP Toporów - 40,53
Maciej Patyk, Artur Wnuczek, Natalia Graczyk, Mateusz Gajda, Cyprian Pakuła
SP 8 Myszków - 35,22
Kamil Bijak, Mateusz Wosik, Dawid Zawierucha, Damian Tol, Michał Bulski
SPSK Kłobuck - 37,44
Piotr Bajor, Angela Gancarek, Zuzanna Tomczyk, Tobiasz Kuc, Szymon Głąb
Gimn. 4 Myszków - 34,25
Jonatan Piecuch, Paweł Gondel, Mateusz Rusek, Łukasz Wosik, Kamil Szota
REKLAMACJE - 34-322-08-56 (po 20-ej) 602-241-853
|